Osnovna škola Donji Lapac

LINKS

Natjecanja

Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2018./2019.

Agencija za odgoj i obrazovanje objavljuje vremenik za provedbu natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2018./2019. školskoj godini.Vremenik

Provedba natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske organizira i koordinira Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i strukovnim društvima i udrugama.

Školsko natjecanje iz tehničke kulture 61. natjecanje mladih tehničara u našoj školi održano je 30.01.2019.(srijeda) 7. razred (kategorija natjecanja: obrada materijala i klubska kategorija "H" modelarstvo uporabne tehničke tvorevine), 31.1.2019. 5. razred (kategorija modelarstvi i maketarstvo i klubska kategorija "H" modelarstvo uporabne tehničke tvorevine)  i 6.razred (kategorija graditeljstvo i klubska kategorija "H" modelarstvo uporabne tehničke tvorevine) i 1.2.2019. 8. razred (kategorija elektrotehnika i klubska kategorija "H" modelarstvo uporabne tehničke tvorevine).