Dani kruha
Autor: Milena Bajić, 10. 10. 2023.

U utorak 10. listopada u našoj su školi i ove godine prigodno obilježeni Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Čitava je škola odisala mirisima domaćeg kruha, peciva, štrudli i ostalih delicija koje su izradile vrijedne ruke naših majki i baka. Stoga im od srca zahvaljujemo. Učenici su s nestrpljenjem iščekivali da kušaju sve te mirisne proizvode.

Učenici naše škole pripremili su prigodan program za sve prisutne. Ravnatelj naše škole obratio se prisutnim s nekoliko prigodnih rečenica naglašavajući vrijednost i važnost kruha, potom župnik Igor Lulić  zazvao Božji blagoslov i posvetio kruh.

Druženje smo završili degustacijom ukusnih peciva i kolača koji  su se našli na stolovima, te odabirom tri najljepša štanda:

1. mjesto je pripalo 8.razredu ,

2. mjesto 7. razredu i

3. mjesto 5. razredu.

Za najljepši kruh pobjedu je odnio 4. Razred.

Za najljepši kolač pobjedu je odnio 2. Razred.

Ova naša manifestacija je humanitarnog karaktera. Hranu i plodove donirali smo starijim i nemoćnim mještanima Donjeg Lapca .
Ovim putem zahvaljujemo se svim roditeljima i učenicima koji su nam
svojim doprinosom pomogli da ova izložba kruha i kolača bude lijepa i bogata.

Fotofrafije možete pogledati u Foto - galeriji.