VJEŽBA EVAKUACIJE
Autor: Milena Bajić, 12. 5. 2016.

Dana 11. svibnja 2016. godine u OŠ Donji Lapac u Donjem Lapcu, održana je vježba evakuacije, a prema scenariju za slučaj nastanka požara u ovoj ustanovi.
Cilj vježbe bio je provjera Plana evakuacije učenika i zaposlenika osnovne škole.
Vježbu su organizirali OŠ „Donji Lapac", Općina Donji Lapac i Područni ured za zaštitu i spašavanje Gospić.
Operativne snage koje su sudjelovale u vježbi bile su: DVD Donji Lapac, OD Crvenog križa Donji Lapac i Stožer za zaštitu i spavanje Općine Donji Lapac, te žurne službe s područja općine Donji Lapac - Zavod za hitnu medicinu Ličko-senjske županije – tim Donji Lapac i PU Ličko-senjska PP Donji Lapac.