Dodjela nagrada za rad na temu "Sigurniji internet za djecu i mlade"
Autor: Milena Bajić, 1. 6. 2012.

Multimedijska izložba 2012.
Učenici naše škole su se ove ogdine u akciju "Sigurniji internet za djecu i mlade" uključili izradom multimedijskih radova kojima svoje vršnjake upozoravaju na moguće opasnosti na internetu i daju im savjete kako ih izbjeći. Pri izradi tih sadržaja učenici su izvrsno primijenili sve što su naučili i na vrlo kreativan način stvorili nove obrazovne sadržaje.

Na natječaj su pristigla 564 rada na kojim je radilo 1032 učenika, od kojih najmlađi ima 8, a najstariji 18 godina. Kroz rad ih je vodilo 57 učitelja i nastavnika iz 48 osnovnih i 9 srednjih škola.

Nagrađeni su i radovi naših učenika na što smo veoma ponosni. Među najboljim radovima je rad učenika 8. razreda Stjepana Rene Barišića, među izdvojenim radovima je rad učenika 7. razreda Nikole Tadića, nagrađeni radovi učenika 8. razreda Daniela Pleše i Marka Mesića i učenice 7. razreda Dunja Dražić.

Nagrađeni učenici su 25.05.2012. išli u Zagreb primiti nagrade. Multimedijska izložba i dodjela nagrada je održana u prostoru Agencije za zaštitu osobnih podataka.