Objavljen popis udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za školsku godinu 2014./2015.
Autor: Milena Bajić, 17. 1. 2014.

Na internetskim stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta objavljeni su popisi udžbenika  i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za školsku godinu 2014.2015.

U popisu udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za školsku godinu 2014./2015. nalaze se  podaci o naslovu i podnaslovu, autoru, nakladniku, nastavnom predmetu i programu, vrsti škole i razredu za koji je udžbenik i pripadajuće dopunsko nastavno sredstvo namijenjen.

Popisi se mogu vidjeti na internetskim stranicama Ministartsva znanosti, obrazovanja i sporta: