Maskenbal 2014
Autor: Miroslav Klobučar, 6. 3. 2014.

U našoj školi 4. ožujka 2014. zavladale su maškare.

Učenici svih razrednih odjeljenja su se potrudili i vješto se zamaskirali maskama. Kao i svake godine u prostoru škole se okupilo šaroliko društvo.Ove godine pridružila su  nam se djeca iz igraonice  Donjeg Lapca i uveselili karneval u školi. Djeca su se prerušila u pregršt zanimljivih likova od  snjegovića, dimnjačara, Snjeguljice i patuljaka, vampira,kuhara, princeza, dama viteza ,čarobnjaka ,policajca... Sve u svemu bili su odlični. Najbolja grupna maska bili  su bake i djedovi za koju su nagrađeni učenici 5. razreda .  Od pojedinačnih maski naorginalniji je bio jedinstveni Pinokio,a u njega se zamaskirao učenik 7. razreda. Nadamo se još boljim maskama i većoj karnevalskoj povorci sljedeće godine.
Slike s ovogodišnjeg maskenbala potražite u fotogaleriji.